Kocsi Ilona: veszélybe kerülhet a Magyar Újságírók Országos Szövetsége
|
2021. július 18. 12:57
„A kevés első intézkedéseim egyike volt, hogy egy kvázi amnesztiát hirdettünk, tehát azok az újságírók, akik az elmúlt években ilyen-olyan okokból elmaradoztak a tagdíjjal, ha befizetik az idei éves díjat, akkor újra teljes értékű tagok lesznek nálunk” – mondta a Klikk Tv vendégeként a Magyar Újságírók Országos Szövetségének (MÚOSZ) új elnöke, aki az egyik legnagyobb problémát abban látja, hogy évek óta tart az a trend, hogy folyamatosan csökken a MÚOSZ taglétszáma.
„Ha nem tudjuk ezt megállítani a szövetség léte kerülhet veszélybe” – vélekedett Kocsi Ilona, aki beszámolt a tisztújítás okairól és a szövetség működéséről is elmondta véleményét.