Második győzelmét aratta a BVSC-Zugló a férfi vízilabda BL-selejtezőn

HírKlikk 2024. szeptember 15. 20:45 2024. szept. 15. 20:45

Harmadik mérkőzésén a második győzelmét aratta a BVSC-Zugló a férfi vízilabda Bajnokok Ligája kragujevaci selejtezőjében.

A magyar csapat pénteken egy góllal kikapott a hazai környezetben játszó szerb Radnickitől, majd szombaton eggyel verte a horvát Mladostot. A vasárnapi mérkőzésén nem volt szoros a küzdelem, mindegyik negyedben eredményesebben játszott a BVSC a görög Vuliagmeninél.

A szintén két győzelemmel álló Radnicki 20 órától játszik a horvát együttessel. A kvartettből a győztes kerül fel a legrangosabb európai kupasorozat főtáblájára.

Férfi Bajnokok Ligája, selejtező, 2. forduló, B csoport:

BVSC-ZUGLÓ - Vuliagmeni (görög) 17-9 (3-1, 4-3, 4-2, 6-3)

a magyar csapat gólszerzői: Kovács P. 6, Tátrai, Ekler, Mészáros 2-2, Csapó, Csacsovszky, Jansik D., Gál, Bundschuh 1-1