Horn Gábor szerint a közmédia elsötétülése a rendszerváltás üzenete
|
2026. július 8. 16:00
2026. júl. 8. 16:00
Horn Gábor a Népszavának arról beszélt, hogy szerinte a közmédia elsötétülése annak fontos üzenete, hogy ténylegesen rendszerváltás történik. Azt is mondta, jobban örült volna, ha ez rögtön a választás után következik be.
A Népszava rövid ismertetése szerint Horn Gábor a közmédia elsötétülését a rendszerváltás jelzésének tartja. A forrás alapján úgy fogalmazott, a fideszes közvéleménnyel ellentétben szerinte nem másról, hanem sokkal inkább az önkény felszámolásáról van szó.

A cikkben megszólal Urbán Ágnes médiakutató is, aki úgy vélte, nincs relevanciája annak, hogy mit gondolnak a Fidesz politikusai. A rendelkezésre álló forrásrészlet további részleteket nem tartalmaz a közmédia elsötétülésének körülményeiről.
Forrás:
Népszava