Növelik a bulihajók számát a Balatonon

HírKlikk 2023. április 24. 03:45 2023. ápr. 24. 03:45

A Balaton népszerűségének növekedését a hajózási adatokon is le lehet mérni, az emelkedő számok pedig magukért beszélnek – derült ki nemrég a 177. balatoni hajózási szezont elindító ünnepségen.

A Balatoni Hajózási Zrt. (BAHART) folytatja a 2022-ben megkezdett arculatfrissítést, a társaság megjelenése az online felületeken kívül már a járatokon és a kikötőkben is modernebb, fiatalosabb képet mutat.

A fejlesztések részeként megújultak a menetrendi hajók utaskomfort és esztétikai szempontok szerint egyaránt. Tavaly óta pedig már online is megválthatjuk a jegyeket, elkerülve a kikötői sorban állást.

A nyári menetrenddel, a programválaszték bővülésével és az online megjelenések fejlesztéseivel kapcsolatos további újdonságokat is sorolt a Zaol-podcast vendégeként Veigl Gábor vezérigazgató.

A beszélgetésből arra is fény derül, hogy idén több lesz a gyermekprogram, és növelik a keszthelyi, valamint a balatongyöröki kikötőkből induló bulihajók számát.

Forrás: zaol.hu