Szijjártót az idei nyaralásáról faggatták
|
2021. június 13. 18:00
2021. jún. 13. 18:00
„Kitesszük a térképet, beszínezzük ahova lehet menni, és abból majd kiválasztunk egyet” – mondta a külgazdasági- és külügyminiszter.
A 444 számol be arról, hogy a HírTV Európai Híradó című műsorában adott félórás exklúzív interjút Szijjártó Péter.
A beszélgetés nem tartalmazott semmi új információt, de a legvégén a riporter feltette a kérdést, „Miniszter úr nagyon elfoglalt, de biztosan lesz idő a pihenésre idén nyáron is. Merrefelé megy a család?”
A kérdés azért is érdekes, mert a miniszter a mai napig nem tudott magyarázatot adni arra, hogy mit keresett tavaly az Adrián, a milliárdos Szij László jachtján.
„Addig még igyekszem jó néhány megállapodást megkötni és a végén majd kitesszük a térképet, beszínezzük ahova lehet menni, és abból majd kiválasztunk egyet” – válaszolta a kérdésre Szijjártó.
Forrás:
444.hu