Szijjártót mindenképp elsodorja a kémügy botrány

HírKlikk 2026. április 11. 08:20 2026. ápr. 11. 08:20

A kampány utolsó óráiban újabb kiszivárgott információk és politikai viták borzolják a kedélyeket. A Vanilla Puccs mai adásában Lampé Ágnes, Szakonyi Péterrel, Dési Jánossal és Juhász Bencével azt elemzik, milyen hatása lehet a választásra az orosz kapcsolatok körüli botrányoknak, valamint a kiszivárgott telefonbeszélgetéseknek és háttérinformációknak.

A beszélgetésben szó esik arról, hogy Orbán Viktor és Vlagyimir Putyin kapcsolatáról szóló hírek mennyiben befolyásolhatják a közvéleményt, illetve hogyan reagál erre a kormány és az ellenzék.

A résztvevők kitérnek arra is, hogy a kampány utolsó szakaszában egyre több belső szereplő szólal meg, és egyre több információ kerül nyilvánosságra az állami működésről.

Felmerül a kérdés:

valóban fordulóponthoz érkezett a kampány?

vagy már korábban eldőlt minden?

A műsorban szóba kerül Magyar Péter kampánya, a geopolitikai üzenetek szerepe, valamint az is, hogy a választók hogyan értelmezik ezeket az eseményeket.

Hívj meg minket egy kávéra és ezzel támogasd munkánkat: https://buymeacoffee.com/klikktv